16 მაისს, დორტმუნდი-შალკე! ფეხბურთი გერმანიიდან ბრუნდება...

გერმანიის საფეხბურთო ლიგის ოფიციალურ ვებ გვერდზე (DFL) გამოქვეყნდა ბუნდესლიგის დარჩენილი 9 ტურის შეხვედრების კალენდარი.

შეგახსენებთ, გერმანიის ჩემპიონატი 16 მაისს, 26-ე ტურის შეხვედრებით განახლდება:

16 მაისი
დორტმუნდი-შალკე 17:30
ლაიპციგი-ფრაიბურგი 17:30
ჰოფენჰაიმი-ჰერტა 17:30
დიუსელდორფი-პადერბორნი 17:30
აუგსბურგი-ვოლფსბურგი 17:30
აინტრახტი-გლადბახი 17:30
17 მაისი
კიოლნი-მაინცი 17:30
უნიონი-ბაიერნი 20:00
18 მაისი 
ვერდერი-ლევერკუზენი 22:30

XVII ტური

23.05. 17:30 ბაიერნი-აინტრახტი

23.05. 17:30 კიოლნი-დიუსელდორფი

23.05. 17:30 ფრაიბურგი-ვერდერი

23.05. 17:30 ჰერტა-უნიონი

23.05. 17:30 მაინცი-ლაიპციგი

23.05. 17:30 გლადბახი-ლევერკუზენი

23.05. 17:30 პადერბორნი-ჰოფენჰაიმი

23.05. 17:30 შალკე-აუგსბურგი

23.05. 17:30 ვოლფსბურგი-დორტმუნდი

XVIII ტური

27.05. 22:30 აუგსბურგი-პადერბორნი

27.05. 22:30 ვერდერი-გლადბახი

27.05. 22:30 დორტმუნდი-ბაიერნი

27.05. 22:30 დიუსელდორფი-შალკე

27.05. 22:30 აინტრახტი-ფრაიბურგი

27.05. 22:30 ჰოფენჰაიმი-კიოლნი

27.05. 22:30 ლევერკუზენი-ვოლფსბურგი

27.05. 22:30 ლაიპციგი-ჰერტა

27.05. 22:30 უნიონი-მაინცი

XXIX ტური

30.05. 17:30 ბაიერნი-დიუსელდორფი

30.05. 17:30 კიოლნი-ლაიპციგი

30.05. 17:30 ფრაიბურგი-ლევერკუზენი

30.05. 17:30 ჰერტა-აუგსბურგი

30.05. 17:30 მაინცი-ჰოფენჰაიმი

30.05. 17:30 გლადბახი-უნიონი

30.05. 17:30 პადერბორნი-დორტმუნდი

30.05. 17:30 შალკე-ვერდერი

30.05. 17:30 ვოლფსბურგი-აინტრახტი

XXIV ტური

03.06. 22:30 ვერდერი-აინტრახტი

XXX ტური

06.06. 17:30 აუგსბურგი-კიოლნი

06.06. 17:30 ვერდერი-ვოლფსბურგი

06.06. 17:30 დორტმუნდი-ჰერტა

06.06. 17:30 დიუსელდორფი-ჰოფენჰაიმი

06.06. 17:30 აინტრახტი-მაინცი

06.06. 17:30 ფრაიბურგი-გლადბახი

06.06. 17:30 ლევერკუზენი-ბაიერნი

06.06. 17:30 ლაიპციგი-პადერბორნი

06.06. 17:30 უნიონი-შალკე

XXXI ტური

13.06. 17:30 ბაიერნი-გლადბახი

13.06. 17:30 დიუსელდორფი-დორტმუნდი

13.06. 17:30 კიოლნი-უნიონი

13.06. 17:30 ჰერტა-აინტრახტი

13.06. 17:30 ჰოფენჰაიმი-ლაიპციგი

13.06. 17:30 მაინცი-აუგსბურგი

13.06. 17:30 პადერბორნი-ვერდერი

13.06. 17:30 შალკე-ლევერკუზენი

13.06. 17:30 ვოლფსბურგი-ფრაიბურგი

XXXII ტური

17.06. 22:30 აუგსბურგი-ჰოფენჰაიმი

17.06. 22:30 ვერდერი-ბაიერნი

17.06. 22:30 დორტმუნდი-მაინცი

17.06. 22:30 აინტრახტი-შალკე

17.06. 22:30 ფრაიბურგი-ჰერტა

17.06. 22:30 ლევერკუზენი-კიოლნი

17.06. 22:30 გლადბახი-ვოლფსბურგი

17.06. 22:30 ლაიპციგი-დიუსელდორფი

17.06. 22:30 უნიონი-პადერბორნი

XXXIII ტური

20.06. 17:30 ბაიერნი-ფრაიბურგი

20.06. 17:30 დიუსელდორფი-აუგსბურგი

20.06. 17:30 კიოლნი-აინტრახტი

20.06. 17:30 ჰერტა-ლევერკუზენი

20.06. 17:30 ჰოფენჰაიმი-უნიონი

20.06. 17:30 მაინცი-ვერდერი

20.06. 17:30 პადერბორნი-გლადბახი

20.06. 17:30 ლაიპციგი-დორტმუნდი

20.06. 17:30 შალკე-ვოლფსბურგი

XXXIV ტური

27.06. 17:30 აუგსბურგი-ლაიპციგი

27.06. 17:30 ვერდერი-კიოლნი

27.06. 17:30 დორტმუნდი-ჰოფენჰაიმი

27.06. 17:30 აინტრახტი-პადერბორნი

27.06. 17:30 ფრაიბურგი-შალკე

27.06. 17:30 ლევერკუზენი-მაინცი

27.06. 17:30 გლადბახი-ჰერტა

27.06. 17:30 უნიონი-დიუსელდორფი

27.06. 17:30 ვოლფსბურგი-ბაიერნი

3553
მკითხველის კომენტარები / 0 /
მსგავსი ამბები
რუბრიკის სხვა სიახლეები
;