საქართველოს მორაგბეთა ნაკრები 21 თებერვალს, ავჭალის სარაგბო სტადიონზე, რაგბი ევროპის ჩემპიონატის მატჩში ესპანეთის ეროვნულ გუნდს დაუპირისპირდება. თამაში 15 საათზე დაიწყება. ჯგუფში პირველ ადგილზე გასუ
22 თებერვლიდან რუსთავი ldquoსასკოლო სპორტული ოლიმპიადისrdquo რეგიონულ ეტაპს უმასპინძლებს, სადაც ერთმანეთს ქვემო ქართლის მუნიციპალიტეტების ჩემპიონი გუნდები დაუპირისპირდებიან. თამაშების დაწყებამდე,
რა გუნდია ჩვენი მეტოქე საქართველოს ნაკრები ამ თემაში გარკვევის მცდელობაა წერილი, რომელიც უნგრულმა გამოცემა მანდინერმა Mandiner გამოაქვეყნა... სამწუხაროდ, ისევ შევხვდით ქართველებს. ეს
კახა კაჭარავა ლელოსთან ინტერვიუში მრავალ საკითხს შეეხო თბილისის დინამოს და საქართველოს ნაკრების ყოფილმა თავდამსხმელმა ისაუბრა ჯვაროსნებისთვის ერთა ლიგის ახალ სეზონზე, ჩვენს შანსებსა და მეტოქეე
საქართველოს მშვილდოსან ქალთა ეროვნული ნაკრები ევროპის ჩემპიონატის ფინალშია. კონტინენტის ზამთრის პირველობას, რომელიც არაოლიმპიურ, 18მეტრიან დისტანციაზე ტარდება, ბულგარული პლოვდივი მასპინძლობს, 19 თებე
თბილისის დინამოსა და საქართველოს ახალგაზრდული ნაკრების მარჯვენაფლანგელი, თორნიკე მორჩილაძე, 74ე წუთზე შეუშვეს მოედანზე ომონიასა კვიპროსი და რიეკას ხორვატია შორის კონფერენსლიგის პლეიოფის პი
მილანო კორტინაში მიმდინარე ზამთრის XXV ოლიმპიურ თამაშებზე გაიმართა ასპარეზობა ფიგურულ მოციგურავეთა შორის თავისუფალ პროგრამაში. აქ ანასტასია გუბანოვას მსაჯებმა 138,22 ქულა დაუწერეს. ორი პროგრამის ჯამშ
ბულგარულ პლოვდივში მიმდინარე მშვილდოსანთა ევროპის ზამთრის ჩემპიონატში 18 თებერვალს პირად პირველობაში პლეი ოფის შეხვედრები გაიმართა. ჩვენებიდან ყველაზე კარგად ქალებთა ეროვნული ნაკრების წევრი ციკო ფუტკ